Współpraca

Możesz mieć Turkusowy Domek na wyłączność: imprezy zamknięte prywatne i firmowe, plener TV/foto/film, koncerty, warsztaty, kamper hostel, zdrowy catering...

Możesz mieć Turkusowy Domek na wyłączność. Razem zaplanujemy, jak kreatywnie i wygodnie spędzić u nas czas, ułożymy menu, zaprosimy artystę, czy kogo tam będzie trzeba. W dniu spotkania nie będziemy przyjmować innych gości. Zamykamy furtkę i hulaj
dusza… Bez limitu czasu, bez restauracyjnego nadęcia. Miękko, ciepło i wygodnie..

Do kolacji możemy zorganizować koncert w małym pokoju, czyli kameralny performance w wykonaniu wyjątkowego gościa.. Mały ekskluzywny, tylko dla Was. Bliskość z artystą niemożliwa do osiągnięcia na dużym koncercie, a po nim after i poznanie artysty nie tylko z wizerunku scenicznego. Kto był, ten wie, jak wartościowe to spotkania. Na naszej scenie gościli m.in.: Czesław Mozill, czyli koncert w małym pokoju i Stand up w jednej potrawie; Ania Rusowicz z zespołem; Tymon Tymański i wielu innych muzyków, DJ-ów, aktorów, celebrytów i kucharzy.

Nakręcisz tu program, reklamę, wywiad, teledysk, czy film fabularny. Podczas planu zdjęciowego przygotujemy wyczynowy catering i napoje. Dysponujemy pokaźnym arsenałem rekwizytów z całego świata, a eklektyczne wnętrza otwierają cały kosmos możliwości wykorzystania dla różnych potrzeb. Dodatkowo mamy możliwość nagrania live ze studio, zorganizowania warsztatów kulinarnych, muzycznych, samo-rozwojowych i nie tylko.

Więcej w naszej ofercie. Chętnie ją wyślemy. Napisz do nas.
Równie chętnie spotkamy się i odpowiemy na Wasze pytania. Lubimy nowe wyzwania 🙂 a nasz projekt cały czas ewoluuje. Jesteśmy otwarci na różne inicjatywy i liczymy na Wasze kreatywne wsparcie.